Sú Detox Diéty Je Pre Vás Dobré?

Detox DiétyTo dáva zmysel, tak-tak ako naše auto motory musia umývať čistou z gunk, že je nahromadili v priebehu desiatok tisíc kilometrov sme riadený, tak naše črevá a pečeň je potrebné očistiť od všetkých toxínov, ktoré si vybudovali aj tam. Je ľahké predstaviť si naše žalúdky plné crud, všetky tieto vybudovali toxíny, ktoré sa pomaly nahromadené v priebehu času, kým budeme lugging okolo libier. Tam sú apocryphal príbehy John Wayne s viac ako dvadsať libier červené mäso v jeho hrubého čreva, ľudí ochorie z nahromadenie pesticídov a horšie. Takže by nebolo dobré detox stravy byť dobré pre vás?

Mnohí ľudia si myslia, že áno, a ako výsledok, všetky druhy nárazové diéty sa objavil hore, pokynom znížiť množstvo kalórií, ktoré jete, tým obrovské množstvo a živiť namiesto na tekutá strava pozostáva hlavne z jednej látky alebo iný. Masívne populárnej diéty je Master Cleanse, alebo limonádu diéta, že sa budete piť nič, ale citrónovej šťavy, kajenské korenie a javorový sirup na desať dní. Alebo je to ovocie stravy, alebo diéty, alebo akékoľvek iné číslo diéty, ktoré majú čisté.

Avšak tam, kde sme dostali nápad, že sme tak plný crud začať? Ak budete piť nadmerné množstvo alkoholu alebo pozrite Tylenol, vaša pečeň bude funguje optimálne. Misku s vysokým obsahom vlákniny obilnín budú očistiť svoje čriev lepšie ako nejaké ovocné šťavy, a v skutočnosti, zdravých jedincov skutočne dokonale fungovanie tráviacej sústavy, ktoré sú v žiadnom potrebujú osobitnú pomoc. http://cviceniaprbehy.info

To je miesto, kde sa môžeme dostať do problémov. Napríklad akejkoľvek stravy, ktoré trvá dlhšie ako jeden deň začne okradnúť vás o svalového tkaniva, ako sa vaše telo začne hľadať dodávky energie kdekoľvek to môže dostať. Budete chudnúť, určite, ale nie všetky tuky, a potom, keď začnete jesť normálne, ešte raz sa vám bude dať všetko späť ako tuk. Ďalej, tieto diéty nebudete poskytnúť vám základné vitamíny a minerály, čo znamená, že stratíte veľa kľúčových prvkov, ktoré vaše telo nemôže zabezpečiť sám, ďalšie oslabenie. Aj colonics, ktoré majú byť nádherné, pre vás môže mať za následok bakteriálne infekcie alebo vytrieť zdravé baktérie v našich žalúdkov. Takže keď príde na detox diéty, jesť len lepšie a nerobia nič radikálne.

Tento obsah bol zaradený v Uncategorized. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *